Ajanvaraus

Kauppa

Aloita Golf

Kalenteri

Yhteystiedot

Kankaisten Golf

Maskuntie 281, 21250 Masku
office@kgm.fi

puh. 044 5431 200

Ma - to klo 9-12:30 & 14-16:30

Caddiemaster:

Caddiemaster suljettu talvikaudeksi
puh. 02 4312 787

caddiemaster@kgm.fi

WhatsApp -viestit (ei puheluita)
+35844 543 1201

Huom! Emme vastaanota lähtöajanvarauksia sähköpostitse tai tekstiviestillä.

Aukioloajat

Ajanvaraus 9r ja 18r

Caddiemaster: Suljettu
Auton käyttö: Suljettu
Srixon-Range: Pallojen itse-keruulla
Harjoitusviheriö: Suljettu
Pukuhuoneet & saunat: Suljettu
Ravintola Sandy:
Sandy talvitauolla 19.12.2022-2.4.2023.
Lisätiedot www.sandy.fi
Toimisto: Ma - to klo 9-12:30 & 14-16:30


Saapuminen

Raisiosta valtatie 8:aa Porin suuntaan n. 8 km ja poistu Humikkalan liittymästä. Sen jälkeen seuraa Masku (teollisuusalue) viittoja n. 1 km. Käänny vasemmalle ja olet perillä Kankaisten Golfpuistossa.
​​​​​​​Ajoaika:
Turku Kauppatori – Kankaisten Golf 16km, n.15min
Raisio – Kankaisten Golf 9km, 9min


Työntekijät

Toimisto

Timo Tuominen

Toimitusjohtaja / Toiminnanjohtaja

​​
Puh. 0400 509 904

timo.tuominen@kgm.fi​​​​​​​​​​​​​​

Jari Laukkanen

Toimisto- ja tapahtumapäällikkö

Puh. 0400 647 191
jari.laukkanen@kgm.fi​​​​​​​​​​​​​​

Oona Vartiainen

Palvelupäällikkö

​​​​​​​​​​Puh. 044 566 0048
oona.vartiainen@kgm.fi​​​​​​​​​​​​​​

Enni Henttonen

Juniorikoordinaattori (Kankaisten Golf ry)

Puh. 044 319 1064
​​​​​​​enni.henttonen@kgm.fi​​​​​​​


Kenttä

Sami Lahti

Kenttämestari

​​​​​​​040 546 9662

sami.lahti@kgm.fi

Noora Kaukinen

Puutarhuri​​​​​​​
noora.kaukinen@kgm.fi

Ari Fagerström

Huoltomies

050 047 0862

ari.fagerstrom@kgm.fi

Jussi Viitala

Apulaiskenttämestari


Caddiemasterit

Charlotta Brunou

Caddiemaster
​​​​​​​Betjänar även på svenska

caddiemaster@kgm.fi

Eelis Heikkilä

Caddiemaster

caddiemaster@kgm.fi


Prot

Marko Kallinen

PGA Pro
Valmennus, ryhmät, alkeiskurssit, yksityistunnit

Puh. 050 074 8212
bestgolf12@gmail.com

Oona Vartiainen

Pro
Ryhmät, alkeiskurssit

Puh. 044 566 0048
oona.vartiainen@kgm.fi


Laskutusohjeet

Kankaisten Golfpuisto Oy

Kankaisten Golf ry

Sandy Café & Bistro (Kankaisten Cecilia Oy)

Kankaisten Golfpuisto Oy, 1021956-7

Kankaisten Golf ry, 1466509-7

Kankaisten Cecilia Oy, 3185324-1