Ajanvaraus

Kauppa

Aloita Golf

Kalenteri

Yhteystiedot

Kankaisten Golf

Maskuntie 281, 21250 Masku

Asiakaspalvelu:

Ajanvaraukset, kilpailuilmoittautumiset, WiseGolf tunnuksiin liittyvät kysymykset.
Puh. 0600 301 505 (0,76 €/min + ppm)

caddiemaster@kgm.fi

WhatsApp -viestit asiakaspalvelu (ei puheluita)
+35844 543 1201

Huom! Emme vastaanota lähtöajanvarauksia sähköpostitse tai tekstiviestillä.
Mahdollisissa reklamaatiotilanteissa voit myös olla yhteydessä suoraan toimiston henkilökuntaan, yhteystiedot alla.

Toimisto:

Palvelee ma-to 09:00-16:30, pe 09:00-12:00

Puh. 0600 301 505 (0,76 €/min + ppm)
office@kgm.fi


Saapuminen

Raisiosta valtatie 8:aa Porin suuntaan n. 8 km ja poistu Humikkalan liittymästä. Sen jälkeen seuraa Masku (teollisuusalue) viittoja n. 1 km. Käänny vasemmalle ja olet perillä Kankaisten Golfpuistossa.
​​​​​​​Ajoaika:
Turku Kauppatori – Kankaisten Golf 16km, n.15min
Raisio – Kankaisten Golf 9km, 9min


Työntekijät

Toimisto

Timo Tuominen

Toimitusjohtaja / Toiminnanjohtaja​​​​​

​​​​​​​
Puh. 0400 509 904
timo.tuominen@kgm.fi​​​​​​​​​​​​

Jari Laukkanen

Toimisto- ja tapahtumapäällikkö
Ryhmävaraukset ja tapahtumat
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​Puh. 0400 647 191
jari.laukkanen@kgm.fi​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Oona Vartiainen

Palvelupäällikkö
Osakasasiat
​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Puh. 044 738 2600
oona.vartiainen@kgm.fi​​​​​​​​​​​​

Enni Henttonen

Kankaisten Golf ry Juniorikoordinaattori
Jäsenasiat
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Puh. 044 319 1064
​​enni.henttonen@kgm.fi


Kenttä

Sami Lahti

Kenttämestari

​​​​​​​040 546 9662

sami.lahti@kgm.fi

Ari Fagerström

Huoltomies

050 047 0862

ari.fagerstrom@kgm.fi


Caddiemasterit

Veera Aalto
Caddiemaster

caddiemaster@kgm.fi

Seela Heilimö
Caddiemaster

caddiemaster@kgm.fi

Niklas Hietikko
Caddiemaster

caddiemaster@kgm.fi

Samuli Nordberg
Caddiemaster
​​​​​​​Betjänar även på svenska

​​​​​​​caddiemaster@kgm.fi

Pauli Uitto
Caddiemaster
​​​​​​​Betjänar även på svenska

caddiemaster@kgm.fi


Prot

Marko Kallinen

PGA Pro
Valmennus, ryhmät, alkeiskurssit, yksityistunnit

Puh. 050 074 8212
bestgolf12@gmail.com

Oona Vartiainen

PGA Trainee
Ryhmävalmennus, alkeiskurssit, lajiin tutustumiset

Puh. 044 738 2600
oona.vartiainen@kgm.fi

Mika Brunou

PGA Trainee
Ryhmävalmennus, yksityistunnit

Puh. 050 555 0806
mika@talkbirdie.fi

Ella Salminen

PGA Trainee
Ryhmävalmennus,
yksityistunnit

Puh. 050 5051622
ellasalminengolf@gmail.com


Laskutusohjeet

Kankaisten Golfpuisto Oy

Kankaisten Golf Ry

Sandy Café & Bistro (Kankaisten Cecilia Oy)

Kankaisten Golfpuisto Oy, 1021956-7

Kankaisten Golf ry, 1466509-7

Kankaisten Cecilia Oy, 3185324-1